آیا دستگاه فلزیاب تصویری بخریم ؟ - فلزیاب ، گنج یاب ، طلایاب ، خرید فلزیاب ، فلزیاب تصویری ، خرید گنج یاب ، طلایاب تصویری ، دستگاه فلزیاب

آیا دستگاه فلزیاب تصویری بخریم ؟

اهمیت خرید دستگاه فلزیاب تصویری

{گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب تصویری }

 • در مورد دستگاه های فلزیاب تصویری یا ژئوفیزیک یا GPR  یا اسکنر خیلی ساده عرض کنم وقتی تست بگیرید بعد پراپ یا سنسور را تکان ندهید باز برای دومین بار همان لحظه از آن نقطه اسکن بگیرید .
 • مشاهده میکنید که اسکن قبلی , زمین تا آسمان با اسکن فعلی تفاوت دارد یا اینکه مقداری گچ یا آهک یا سیمان یا نمک در زیر خاک قرار دهید آن را به عنوان هدف به شما نشان خواهد داد .
 • اما مقداری طلا یا نقره یا مس در زمین هایی که قبلا عرض کردیم قرار دهید به هیچ عنوان نمی زند . حال بعضی فروشندگان از خدا بی خبر میگویند فلزیاب تصویری فقط فلز گاز دار یا یونیزه شده را میزند .
 • پس در واقع میخواهند بگویند دستگاه یون یاب است اگر اینگونه باشد که باز به درد ما نمیاید چون یون با فاصله زیاد از چند سمت دفینه خارج میشود پس نقطه زن نیست شعاع زن است باز هم به گفته های ما توجه نکنید و هر پیشنهادی را تست بفرمایید .
فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری

نحوه سفارش و خرید و تست از شرکت کاوشگران

 • در این شرکت فلزیاب با انجام تست در زیر سخت ترین شرایط آلودگی زمین عرضه میشود و البته محل تست در کوهستان وسیع صخره ای یا دشت های وسیع و انتخاب نقطه تست توسط شما انجام میگیرد .
 • این شرکت تابع تصمیم مشتری می باشد و نحوه انجام تست و شیوه آن به انتخاب شما می باشد و شرکت کاوشگران در انجام تست طلایاب و یا فلزیاب و یا گنج یاب هیچ دخالتی نخواهد داشت…
 • اگر انجام تست در زیر خاک با دستان مشتری در محل صورت نگیرد جایی از کار عیب دارد .
 • اگر فروشنده  خواستار تست در محیط شرکت خود باشد مسلما ایرادی در کارش دارد.
 • پس به طور خلاصه بدون تست در زیر صخره و آب و خاک و … و با دست خودتان در محلی که نقطه را خودتان انتخاب ننموده اید به هیچ عنوان اقدام به خرید نفرمایید.

 

برای مشاوره و خرید هرگونه طلایاب یا فلزیاب و گنج یاب چه از ما و چه از سایر فروشندگان حتما با ما تماس حاصل نمایید

تا اطلاعات دقیق در مورد هر دستگاه احتمالی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم

۰۹۱۲۰۹۲۳۳۹۳

مهندس مرادی

دیدگاه‌ها 1

یک پاسخ به “آیا دستگاه فلزیاب تصویری بخریم ؟”

 1. Reza گفت:

  بسیار عالی ممنون که این نکات رو در سایتتون میگید مهندس جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

telegram کانال تلگرام گنج یابی
telegram کانال تلگرام گنج یابی
telegram کانال تلگرام گنج یابی