کشفیات باستان‌شناسی غیرمعمول+عکس - فلزیاب ، گنج یاب ، طلایاب ، خرید فلزیاب ، فلزیاب تصویری ، خرید گنج یاب ، طلایاب تصویری ، دستگاه فلزیاب

کشفیات باستان‌شناسی غیرمعمول+عکس

کشفیات باستان‌شناسی غیرمعمول+عکس

در یک جستجو، باستان شناسان گنجینه های جالب و شگفت انگیزی پیدا کرده اند که در مورد شیوه زندگی زمان های قدیم اطلاعاتی به ما می دهد.

هم ترازی اسرارآمیز سنگ ها در پرو، سنگ های اطراف رصدخانه در جنوب پرو به دلیل اهمیت کیهانی برای کسانی که در اینجا زندگی می کردند.

زن و شوهری که با هم به خاک سپرده شده اند. آرامگاهی در ترانسیلوانیا که قدمت آن به قرون وسطی می رسد. به گفته آدریان روسو از موسسه باستان شناسی و تاریخ هنر از کلوج ناپوکا، این مثل یک راز است و همچین تدفینی در آن زمان نادر است. او می گوید اینطور به نظر می رسد مرگ وی از یک آسیب جدی و شکسته شدن لگن باشد. با توجه به این واقعیت زن جوان در همان زمان سالم بوده اما بعد از مرگ شوهر اون نیز می میرد. او می گوید زن خودکشی نکرده چون در یک مکان مقدس به خاک سپرده شده است.

بقایای مویایی شده که ۱۵ سانتی متر است در صحرای آتاکاما در شیلی.

حلقه گرد در یک میدان در قرن چهارم سال ۱۷۸۵ در نزدیکی شهر روم باستان است که در انگلستان به نمایش گذاشته شده است.

معبدی که امروز خرابه ای از آن باقی مانده است. این غار یک پدیده طبیعی نادر است.

کشفیات باستان‌شناسی غیرمعمول+عکس

کشفیات باستان‌شناسی غیرمعمول+عکس

این جمجمه در جزیره لازارتو در نزدیکی ونیز پیدا شده که متعلق به قرون وسطی است. کاوشگران معتقدند مایع کنار دهان او نشان می دهد، جمجمه متعلق به یک خون آشام است. در زمان های قدیم قبرهای قدیمی را باز می کردند و یک جسد جدیدتر در آن می گذاشتند. در دهان خون آشام ها آجری قرار می دادند تا نتواند آزاری به کسی برساند.

موسسه ملی انسان شناسی و تاریخ مکزیک در بررسی های خود گفت: بومیان آمریکا از ۲۵۰۰ سال پیش سنگ های تزئینی قیمتی و نیمه قیمتی روی دندان ها می گذاشتند. دندان هایی که بیشترین تزئین را دارند متعلق به مردان هستند و این تزئینات متعلق به طبقات خاص اجتماعی بوده است.

کشفیات باستان‌شناسی غیرمعمول+عکس

امتیاز

گاهی اوقات دانشمندان اکتشافات جزئی اما فوق العاده‌ای را کشف می‌کنند که در نوع خود بی‌نظیر است.
باستان شناسان گنجینه های جالب و شگفت انگیزی پیدا کرده اند که در مورد شیوه زندگی زمان های قدیم اطلاعاتی به ما می دهد. ۹ کشف شگفت‌ انگیز باستان شناسی در قرن ۲۱

امتیاز کاربران:
۰٫۸
( ۱ رای)

pdf کتاب باستان شناسی , استخدام باستان شناسی 93 , استخدام باستان شناسی 94 , باستان شناس in english , باستان شناسي ممنوعه , باستان شناسی , باستان شناسی pdf , باستان شناسی افغانستان , باستان شناسی ایران , باستان شناسی تلگرام , باستان شناسی دانشگاه تهران , باستان شناسی در ایران , باستان شناسی کتاب مقدس , باستان شناسی گیلان , باستان شناسی ممنوعه , باستان شناسی و تاریخ , باستان شناسی.doc , پاسخنامه ارشد باستان شناسی 93 , دانلود کتاب باستان شناسی pdf , دانلود کتابهای باستان شناسی pdf , راز باستان شناسی , راز باستانی , راز های باستان شناسی , سوالات ارشد باستان شناسی 89 , سوالات ارشد باستان شناسی 92 , عجایب باستان شناسی , عجایب باستانی , علوم غریبه , کتابهای باستان شناسی pdf , کشف باستانی , کشفیات باستان‌شناسی , مبانی نظری باستان شناسی pdf , مقالات باستان شناسی pdf , مقاله باستان شناسی pdf , منابع ارشد باستان شناسی 94 , منابع ارشد باستان شناسی 95 , منابع کارشناسی ارشد باستان شناسی 93 , همایش باستان شناسی 93 , همایش باستان شناسی 94 , همایش باستان شناسی بیرجند 1394 , همایش باستان شناسی بیرجند 94 ,
دیدگاه‌ها 0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

telegram کانال تلگرام گنج یابی
telegram کانال تلگرام گنج یابی
telegram کانال تلگرام گنج یابی